MICHAL SERAFIN

KVALIFIKACE

Licence UEFA B

Licence UEFA GRASSROOTS

Už od malička jsem velký fotbalový fanoušek a fotbal byl vždy mou vášní. Vždy mě bavilo si hrát s míčem a učit se nové triky, kličky a různé parádičky. Mým oblíbeným týmem je Manchester United a jsem především zastánce útočného fotbalu, protože koho by taky bavilo koukat na fotbal, kde nepadají góly, že?

Dětem se vždy snažím dát maximum a snažím se pro ně být jak vzorem a autoritou, tak i dobrým kamarádem.

Působil jsem 3 roky jako trenér přípravek v týmu FK Dukla Praha, kde jsem posbíral spoustu drahocenných zkušeností a dále jsem působil jako trenér na fotbalových kempech Guntera Bittengela a Jana Suchopárka, kterých se účastnily mladí fotbalisté z celé České republiky.

VIDEO Z TRÉNINKU

ZKUŠENOSTI

ODPOVĚDNOST ZA DĚTI

TRÉNOVÁNÍ DĚTÍ

KOMUNIKACE S RODIČI

DOVEDNOSTI

Útočení91
Bránění85
Triky90
Přihrávky88
Střelba85

ZKUŠENOSTI

2016 – nyní
 Šéftrenér IndiPro – Škola fotbalových dovedností z.s.
2013 – 2015

Trenér FK Dukla Praha (kategorie U9, U10, U11) Povinnosti a zkušenosti: odpovědnost za děti, trénování dětí, komunikace s rodiči.

2014 – 2015

Trenér na fotbalových kempech Guntera Bittengela a Jana Suchopárka Odpovědnost za děti během celého týdne, trénování dětí…

2014 – 2015

Praxe na obchodně marketingovém oddělení FK Dukla Praha Práce se sociálními sítěmi, analýza fanoušků na sociálních sítích, práce s multimédii…

2014 – 2015

Praxe na PR oddělení FK Dukla Praha Povinnosti a zkušenosti: rozhovory s hráči, realizace poločasových soutěží během utkání A-týmu.