Jaký je přínos?

Jaký je přínos?

PROČ SE PŘIHLÁSIT DO ŠKOLY?

Fotbalová škola dovedností

Dlouhou dobu jsem působil v klubu a vím, že trenér klubu, který má ve skupince 10-12 dětí není schopný se každému dítěti věnovat a předat mu 100%.

Rozhodl jsem se tedy vydat se touto cestou a každé dítě, které budu mít na tréninku chci naučit to, co umím a každé dítě dostane oněch 100% a maximální individuální přístup. Z praxe už vím, že tato cesta funguje a zlepšení na sebe nenechává dlouho čekat. Snažíme se děti doučit to, co se v klubech naučit nestihly nebo v čem zaostávají za lepšími hráči. My do nich dostaneme to, co jim chybí a zlepšíme je pro další působení v jejich klubech.

Cíle fotbalové školy dovedností:

Naším cílem je zlepšení herních dovedností každého hráče. Snažíme se hráče učit pracovat s míčem co nejrychleji a v pohybu.

Způsoby tréninku:

Trénink může být čistě individuální, 1 hráč a 1 trenér, nebo skupinový s maximálním počtem 4 hráčů na jednoho trenéra. Jenom tak je totiž trenér schopný věnovat se každému hráči individuálně a to na 100%.

Základem všeho je individuální přístup!

vit-benes-reference.jpg

Individuální přístup umožňuje se zaměřit na konkrétní rozvoj dovedností malého fotbalisty a díky tréninku v menších skupinách dochází k lepšímu kontaktu s trenérem a vrstevníky.

jk2.jpg

Je velmi důležité, že se hráči chtějí zlepšovat a individuální trénink je velmi dobrá cesta k tomu, jak být úspěšnější. Vše co člověk udělá navíc, mu dává náskok před ostatníma.